16000-20000 GBP/rok brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz na magazynie bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2017 23:48

Dobrze płatna praca w Anglii możliwa dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz na magazynie z Londynu przy pakowaniu i sortowaniu odzieży oraz przyjmowaniu dostaw.

Stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 16000 do 20000 GBP rocznie brutto

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna na stanowisku magazyniera będzie polegała na przygotowywaniu towarów do wysyłki
  • obowiązkiem pracownika będzie sortowanie, prasowanie, składanie, metkowanie oraz pakownie ubrań
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za odbieranie dostaw oraz rozkładanie towarów na magazynie

Wymagania:

  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • motywacja do podjęcia pracy
  • dostępność od zaraz
  • preferowane osoby z doświadczeniem na magazynie lub w sklepie odzieżowym

Oferujemy:

  • pracę w Anglii na cały etat
  • zatrudnienie na podstawie kontraktu
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • szansę na awans oraz otrzymanie premii
  • tydzień roboczy od poniedziałku do piątku lub soboty

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie aplikacji na adres:

sales@glamourempire.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-na-magazynie-z-odzieza-bez-znajomosci-jezyka-londyn/

ID ogłoszenia: 63358e7e999ee3d0