7,20 GBP/h brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz dla Polaków na produkcji kanapek Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 25 marca 2017 01:39

Propozycja pracy w Anglii dla Polaków z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie możliwe od zaraz w fabryce z Londynu na produkcji kanapek przy taśmie w fabryce.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Crydon, południowo-zachodni Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,20 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce będzie polegała na przygotowywaniu kanapek przy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu do Anglii w trybie natychmiastowym
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy

Oferujemy:

  • pracę w Anglii dla osób bez doświadczenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony
  • pracę w systemie zmianowym – na rano oraz na popołudnie
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • możliwość zatrudnienia od zaraz

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta pracy, prosimy o pilny kontakt telefoniczny pod numerem:

+44 7835156592

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-anglia-na-produkcji-kanapek-w-fabryce-croydon-londyn/

ID ogłoszenia: 63758d592bfbde98