7.70 - 10.00 GBP/h brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii bez języka na produkcji żywności od zaraz Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Długość umowy: brak informacji
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2016 01:14

Zatrudnimy Polaków z Londynu na produkcję żywności japońskiej od zaraz. Anglia praca bez znajomości języka przy kontrolowaniu jakości i obsłudze maszyn z zapewnionymi satysfakcjonującymi zarobkami.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia.

Wynagrodzenie: 7.70 – 10.00 GBP/h brutto.

Zadania na stanowisku pracy:

  • przygotowanie składników – mycie, obieranie oraz krojenie;
  • obsługa maszyn do produkcji żywności;
  • bieżące kontrolowanie jakości;
  • umiejętność utrzymania porządku na stanowisku;
  • konkretne zadania będzie przydzielał kierownik zmiany.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • umiejętność szybkiej nauki;
  • dobry stan zdrowia;
  • miejsce zamieszkania w Londynie;
  • zaangażowanie;
  • chęć do pracy również w weekendy;
  • dbanie o higienę osobistą;
  • dokładne wykonywanie powierzonej pracy;
  • punktualność;
  • umiejętność pracy zgodnie z określonymi procedurami;
  • predyspozycje do działania w zespole.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełny etat;
  • płatny urlop;
  • umowę o pracę na brytyjskich zasadach;
  • ruchome dni wolne w tygodniu;
  • odprowadzanie składek oraz ubezpieczenie pracownicze.

Aplikacje:
Serdecznie zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres e-mail:

  • hideyasu.kawano@chikaranomoto.com

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi przez nas osobami.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-od-zaraz-na-produkcji-zywnosci-bez-znajomosci-jezyka-londyn/

ID ogłoszenia: 39757c57cd5228b8

ilość wszystkich wyświetleń: 239, dzisiaj: 1