140 SEK/h brutto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Szwecji od zaraz sortowanie bez języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 stycznia 2017 02:44

Poszukujemy chętnych do fizycznej pracy w Szwecji przy sortowaniu odpadów. Od zaraz zatrudnienie w Sztokholmie dla 2 kandydatów bez języka z zakwaterowaniem odpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy sortowaniu

Miejsce pracy: Sztokholm, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 140 SEK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna przy taśmie w pozycji stojącej
  • zadaniem pracownika będzie sortownie odpadów

Wymagania:

  • zdolność pracy pod presją czasu
  • dobra kondycja i siła fizyczna
  • pracowitość i zaangażowanie
  • wytrzymałość na trudne warunki pracy
  • brak problemów ze zdrowiem
  • samodzielność
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • szkolenia wdrażające w obowiązki
  • ubranie, buty, okulary oraz rękawice robocze
  • legalne zatrudnienie
  • zakwaterowanie na miejscu w cenie 3500 SEK za miesiąc

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com.com z dopiskiem w tytule „Recykling od lutego, Sztokholm 2017″

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-szwecji-sortowanie-odpadow-bez-jezyka-od-zaraz-sztokholm/

ID ogłoszenia: 635588fe426a7188