125 SEK/h brutto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Szwecji bez języka sortowanie owoców od zaraz Jönköping

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Jönköping
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2017 01:23

Propozycja zatrudnienia w zakładzie z Jönköping dla kandydatów bez znajomości języka. Fizyczna praca w Szwecji dostępna od zaraz przy sortowaniu owoców na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik fizyczny, sortowacz

Miejsce zatrudnienia: Jönköping, Szwecja

Zarobki: 125 SEK na godzinę brutto

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: około 8 tygodni

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w zakładzie przetwórstwa owoców sezonowych
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie segregacja, mycie oraz pakowanie produktów

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu do Szwecji w trybie natychmiastowym
  • dodatkowym atutem będzie własne auto
  • mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • dostępność na okres 2 miesięcy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Szwecji w oparciu o tymczasową umowę na atrakcyjnych warunkach
  • możliwość wyjazdu dla par i grup
  • terminowe wypłaty zarobków raz w tygodniu
  • darmowe zamieszkanie w pokojach pracowniczych blisko zakładu
  • możliwość zwrotu połowy kosztów podróży po przedstawieniu rachunków

Aplikacja:

Zachęcamy do wysyłania wiadomości z CV oraz aktualnymi danymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem „sortowanie owoców Jönköping”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-szwecji-przy-sortowaniu-owocow-od-zaraz-jonkoping/

ID ogłoszenia: 458597a5c95cc566