122,45 DKK/h brutto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Danii dla par bez języka Aarhus od zaraz sortowanie odzieży

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Aarhus
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 października 2017 03:25

Propozycja zatrudnienia w Aarhus dla kandydatów bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu. Oferta fizycznej pracy w Danii dla par przy sortowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy sortowaniu

Miejsce pracy: Aarhus, Dania

Start: od zaraz

Zarobki: 122,45 DKK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na ręcznym segregowaniu używanych ubrań ze względu na ich jakość
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się składaniem i pakowaniem odzieży
  • zadaniem pracownika będzie utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • świetne zorganizowanie
  • mile widziane osoby znające się na modzie i umiejące rozróżnić części garderoby
  • brak nałogów
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • zręczność
  • pracowitość i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pomoc w załatwianiu formalności
  • dobre zarobki
  • zamieszkanie w cenie 2500 DKK za miesiąc
  • dodatkowo płatne nadgodziny

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z CV oraz tytułem „skr/47/17 imię i nazwisko” należy wysyłać na adres:

Sikker@execs.com

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-fizyczna-praca-w-danii-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-od-zaraz-aarhus/

ID ogłoszenia: 69659cfbdbd7adad