do uzgodnienia

Oferty pracy w Holadnii bez języka na produkcji elektroniki od zaraz 2014

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 18 grudnia 2013 02:50

Zakład produkujący sprzęt elektroniczny poszukuje pracowników na linię produkcyjną 2014. Praca w Holandii bez znajomości języka holenderskiego przy pakowaniu, sortowaniu i kontroli jakości.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:
Pracownik będzie miał obowiązek wykonywać zadania na produkcji sprzętu elektronicznego
Od pracownika będzie wymagać się pakowania gotowych produktów, sortowania paczek oraz przeprowadzania wizualnej kontroli jakości.

Oczekujemy:

  • poszukujemy pracowników którzy posiadają doświadczenie w produkcji
  • zdolność obsługi komputera
  • dobra umiejętność porozumiewania się w języku angielskim lub niemieckim
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • możliwość zatrudnienia na okres 6 miesięcy

Oferta:

  • Praca do podjęcia na 6 miesięcy
  • opieka polskich konsultantów
  • zapewniamy ubezpieczenie płatne 89,75 euro miesięcznie
  • pracownicy mają zagwarantowane również zakwaterowanie i dojazdy z i do pracy- koszt 82,40 euro miesięcznie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Aplikacja:
CV prosimy przesyłać wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:
e-mail: opole@ottopraca.eu

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-sprzet-elektroniczny-id201493.html

ID ogłoszenia: 30452b02b34b9b66

ilość wszystkich wyświetleń: 5361, dzisiaj: 1

6 Odpowiedzi na “Oferty pracy w Holadnii bez języka na produkcji elektroniki od zaraz 2014”

  1. Dorota i Jola na 22 grudnia 2013 @ 16:14

    Witamy. Jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą pracy .Posiadamy doświadczenie w pracy na produkcji.Posiadamy numer sofii.Tel.kontaktowy 665822644.Pozdrawiamy

  2. Marek Andrzej na 3 stycznia 2014 @ 11:11

    Jesteśmy zainteresowani waszą ofertą posiadamy doświadczenie w pracy Niemcy Holandia proszę o kontakt – 512979942

  3. Witam jestem zainteresowany Państwa oferto pracy Kamil 22 lata
    Nie jestem karany,natomiast uczciwy i dyspozycyjny otwarty tak jak Państwo oczekują
    jez.ang komunikatywny prawo jazdy kat.B
    Jeżeli interesuje was moje kandydatura proszę o kontakt 604-822-212 e-mail
    marewa021991@o2.pl
    Jestem w pełni dyspozycyjny do podjęcia pracy od zaraz pozdrawiam i proszę o kontak

  4. Dariusz Amanda na 8 stycznia 2014 @ 11:58

    Witam!Jestem bardzo zainteresowany tą pracą z moją dziewczyną. Ona ma 20 ja 24 lata o silnych nerwach i nie jest nam obcy wysiłek fizyczny. Ja posiadam doświadczenie na zbieraniu zamówień(SPAR) prace na tasmie, skanerem przy wysyłce ubrań(TNT)prawo jazdy kat.B moja dziewczyna przy produkcji filtrów do aut,itp oraz na taśmie i polu przy zbieraniu cebulek.Jesteśmy gotowi wyjechać od zaraz.wyrażamy chęć dłuższego wyjazdu za granice a nawet na stałe. Moj Angielski jest na poziomie podstawowym mojej dziewczyny na poziomie dobrym. Dziękujemy i bardzo prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej wiadomosci.Pozdrawiamy! Numer kontaktowy 530927140

  5. Adam swierzynski na 13 stycznia 2014 @ 20:51

    Witam.!
    Mam 41 lat i jestem gotowy podjęcia pracy od zaraz i na pełny etat.
    Mam doświadczenie pracy przy produkcji za granicą 3-letnie w Danii oraz półroczne w Niemczech i Holandii.
    Posiadam prawo jazdy kategorii B.
    Pracowity,uczciwy,wytrzymały kondycyjnie oraz łatwo nawiązujący kontakt.
    Mój numer telefonu 506252737.
    Pozdrawiam Serdecznie ;)

  6. Witam.
    Mama 22 lata i jetem zainteresowany Państwa oferta pracy. Jestem osoba uczciwa, szybko sie ucze nowych zeczy, sprawna fizycznie. Jestem gotowy podjac prace od zaraz .
    Kontakt; 514254091 balonik91@gmail.com