od 5 do 6,50 euro netto/h

Oferta sezonowej pracy w Holandii bez języka przy pakowaniu pieczywa w piekarni

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Opublikowany: 14 lipca 2014 00:54

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Holandii dla skoczka. Oferta dotyczy pakowania pieczywa na produkcji w piekarni. Zgłoszenie bez znajomości języka holenderskiego natomiast niemiecki lub angielski wymagany komunikatywnie.

Stanowisko: Pakowacz pieczywa

Lokalizacja: Holandia

Zarobki: od 5 do 6,50 euro netto/h jest to stawka uprzednio pomniejszona o koszty ubezpieczenia i zakwaterowania

Obowiązki:

  • Praca w piekarni polegająca na pakowaniu pieczywa.
  • Pracownik będzie zatrudniony w charakterze skoczka w różnych miejscach.

Oczekiwania:

  • znajomość języka holenderskiego nie jest wymagana, obowiązkowe jest jednak komunikowanie się w języku niemieckim lub angielskim
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • umiejętność szybkiego zaaklimatyzowania się
  • możliwość podjęcia pracy sezonowej

Oferta:

  • zatrudnienie dla singli- nie ma możliwości podjęcia pracy w parach
  • 40 h pracy tygodniowo
  • możliwość zatrudnienia sezonowego na minimum 3 do 12 miesięcy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: praca@solidservice.pl
wiadomość należy zatytułować: Produkcja-imię i nazwisko”

źródło: http://www.pilna-praca.pl/praca-za-granica/praca-produkcja-holandia-pakowanie-ciastek/

ID ogłoszenia: 62453c057b407cce

ilość wszystkich wyświetleń: 1169, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Holandii bez języka przy pakowaniu pieczywa w piekarni”

  1. pracowałem na piekarni,ale za tą stawke moge wam jebnąć w ryj