do ustalenia

Oferta pracy we Francji na produkcji el. plastikowych Normandia bez języka

  • Kraj: Francja
  • Miasto: Normandia
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 14 maja 2015 00:16

Fabryka z Normandii poszukuje pracownika fizycznego na produkcję elementów plastikowych. Ogłoszenie pracy we Francji dla Polaków bez znajomości języka francuskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Normandia, Francja

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prace na produkcji elementów plastikowych.
  • Do zadań należeć będzie między innymi obsługiwanie pieca i formowanie oraz wypiekanie detali o różnych kształtach i wymiarach.
  • Pracownik odpowiedzialny będzie za wykonywanie prac wykończeniowych tak jak: kontrola jakości, czyszczenie, szlifowanie, opalanie oraz poprawianie elementów.

Oczekiwania:

  • konieczne jest posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • samodzielność
  • preferowane osoby ze znajomością języka francuskiego w stopniu podstawowym
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia jako piekarz
  • sumienność
  • odpowiedzialność

Oferta:

  • wsparcie przy kwestiach urzędowych oraz organizacyjnych
  • zatrudnienie na podstawie tymczasowej umowy o pracę
  • wysokie zarobki
  • pełne wyżywienie oraz zamieszkanie

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • praca.francja@interkadra.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-2774107.html

ID ogłoszenia: 5975553c76f41636