128,60 SEK/h brutto

Oferta pracy w Szwecji bez języka na produkcji przynęt 2018 Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 listopada 2016 22:51

Dostępna od stycznia propozycja zatrudnienia w Sztokholmie na produkcji przynęt. Atrakcyjna praca w Szwecji dla Polaków bez znajomości języka polega na montowaniu haczyków.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od stycznia 2018

Wynagrodzenie: 128,60 SEK na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji przynęt przy montażu
  • zadaniem pracownika będzie składanie woblerów, montowanie kotwiczek i haczyków oraz nanoszenie poprawek
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna również za kontrolę jakości oraz pakowanie gotowych produktów
  • inne zlecone zadania polegające m.in. na barwieniu lub nanoszeniu ornamentów

Wymagania:

  • umiejętność szybkiej pracy
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • dobra kondycja
  • zręczność
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • pracę na podstawie kontraktu na okres 6 miesięcy
  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • ubezpieczenie
  • atrakcyjne zarobki
  • szansę rozwoju zawodowego
  • pomoc w załatwianiu formalności oraz znalezieniu mieszkania

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

Arbetsformedlingen@swedenmail.com

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-szwecja-od-stycznia-2017-bez-jezyka-na-produkcji-przynet-sztokholm/

ID ogłoszenia: 866583efe5cb821e

ilość wszystkich wyświetleń: 191, dzisiaj: 1