18,500 SEK/mc brutto

Oferta pracy w Szwecji bez języka na produkcji pakowanie kanapek Linköping

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Linköping
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 stycznia 2015 01:25

Oferujemy zatrudnienie w Linköping w fabryce na produkcji kanapek przy pakowaniu od zaraz. Oferta pracy w Szwecji bez znajomości języka na stanowisku pakowacz.

Stanowisko: Pracownik na produkcji kanapek

Lokalizacja: Linköping

Wynagrodzenie: 18,500 SEK/mc brutto przy pracy na cały etat – ok 160 godzin miesięcznie

Czas: praca do podjęcia od zaraz

Liczba wakatów: 4

Opis zadań:

  • Nieskomplikowane zadania przy linii produkcyjnej.
  • Układanie składników na kanapki oraz zajmowanie się pakowaniem.

Oczekiwania:

  • posiadanie swojego samochodu i możliwość zabrania go na czas umowy
  • gotowość do wyjazdu i pozostania w Szwecji przynajmniej na najbliższe 3 miesiące
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy na produkcji
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Oferta:

  • wsparcie w sprawach formalnych oraz w organizowaniu niezbędnych dokumentów
  • zamieszkanie zapewnione z opłatami w wysokości ok 5000 SEK miesięcznie
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy poprzez agencję pracy
  • dla chętnych możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu tygodnia

Aplikacja:
Zgłoszenie można przesłać na adres: scandiworkers@email.com z dopiskiem: „produkcja kanapek Linköping 2015”

źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/szwecja-praca-pakowanie-kanapek-na-produkcji-bez-znajomosci-jezyka-linkoping/

ID ogłoszenia: 56954bd91b71c08e