162 NOK

Oferta pracy w Norwegii w przetwórni rybnej z językiem angielskim Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 września 2014 13:09

Przetwórnia rybna z Bergen poszukuje pracowników na linię produkcyjną przy filetowaniu. Norwegia praca bez znajomości języka norweskiego – jednak wymagana jest znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji rybnej

Miejsce pracy: Bergen

Zarobki: 162 NOK za godzinę

Opis zadań:

  • Pracownik będzie zatrudniony na produkcji rybnej przy łososiu
  • Obowiązkiem będzie filetowanie ryb.
  • Pracownik będzie miał za zadanie sprawnie posługiwać się nożem oraz obsługiwać maszyny produkcyjne

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji rybnej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – sprawne komunikowanie się po angielsku jest niezbędne do podjęcia tej pracy
  • znajomość języka norweskiego nie jest wymagana
  • własny środek transportu
  • obowiązkowość, pracowitość

Oferujemy:

  • norweskie warunki pracy
  • ubezpieczenie
  • pomagamy w znalezieniu mieszkania w przystępnej cenie
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. W zgłoszeniu prosimy dołączyć CV oraz aktualne zdjęcie:

  • petra@eterni.no
  • tel. +48 666 257 400

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-na-produkcji-rybnej-w-przetworni-z-jezykiem-angielskim-bergen/

ID ogłoszenia: 5675420681093002