156 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii przy pakowaniu perfum bez języka od zaraz Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 marca 2015 01:40

Aktualnie poszukujemy pakowaczy kosmetyków do pracy w Norwegii. Ogłoszenie z Oslo w hurtowni przy pakowaniu i przepakowaniu od zaraz bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Termin: praca od zaraz

Liczba wakatów: 4

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 156 NOK brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie rozpakowywał zwroty zestawów walentynkowych. To zadanie polegać będzie na usunięciu folii i opakowań kartonowych.
  • Kolejnym obowiązkiem będzie odpowiednie oklejenie produktów, zafoliowanie i włożenie do pudełek. Tak przygotowane kosmetyki należy ułożyć na palecie.

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdu od zaraz na 8 tygodni
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo norweskiego oraz doświadczenie w podobnej pracy
  • konieczne są zdolności manualne i duża spostrzegawczość
  • zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów – zakaz palenia w miejscu pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe – 8 tygodni
  • dobre stawki godzinowe
  • zorganizowanie w pełni wyposażone zakwaterowanie w cenie 800 NOK za tydzień
  • pomoc w sprawach organizacyjnych o formalnych
  • legalne warunki

Pomoc w rekrutacji i pośrednictwo jest bezpłatne.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym zgłoszeniem prosimy kontaktować się drogą elektroniczną pod adresem:

  • palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/011/2015

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pakowanie-perfum-tymczasowa-praca-w-norwegii-od-zaraz-bez-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 62454ff0d3586e21