178 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii Oslo dla par bez znajomości języka na produkcji kosmetyków

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Opublikowany: 28 lipca 2015 17:49

Producent markowych kosmetyków z Oslo zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka norweskiego. Norwegia praca od zaraz dla par w fabryce na produkcji.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Wynagrodzenie: 178 NOK brutto za godzinę pracy

Termin: praca od sierpnia 2015

Liczba stanowisk: 4

Miejsce: Oslo

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie mieszanek zgodnie z recepturą
  • zadania pomocnicze związane z przygotowaniem składników
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • pakowanie gotowych wyrobów
  • wstępne prace magazynowe
  • kontrolowanie jakości

Oczekiwania:

  • solidność, przykładność, odpowiedzialność, sumienność
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • pożądane zgłoszenia od osób przebywających w Oslo
  • zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w Oslo przynajmniej na 3 miesiące
  • brak jakichkolwiek nałogów – pracodawca w umowie zamieszcza klauzulę o rutynowych kontrolach trzeźwości, natomiast na terenie zakładu pracy obowiązuje całkowity zakaz palenia

Oferta:

  • gruntowne szkolenie pracownicze z systemu pracy oraz BHP
  • wsparcie ze zmianą miejsca zamieszkania
  • bezpłatne ubezpieczenie NWW
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zapewniona odzież robocza
  • praca na 3 miesiące, po tym czasie pracodawca decyduje o przedłużeniu lub zakończeniu współpracy

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem formularza:
1. www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=43035457
2. http://bit.ly/1MgkKM6 (krótki link)

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-oferta-pracy-w-norwegii-na-produkcji-kosmetykow-bez-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 85655b774d60765a

8 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Norwegii Oslo dla par bez znajomości języka na produkcji kosmetyków”

  1. krzychol4 na 28 lipca 2015 @ 18:19

    Witam , jestem zainteresowany Państwa ofertą wraz z moją siostrą.
    Jesteśmy w pełni dyspozycyjni od zaraz na długi okres czasu.
    Nie mamy żadnych nałogów, szybko się uczymy i jesteśmy pracowici.
    Proszę o kontakt telefoniczny : +48 501 017 532 lub e-mailowy : krzbie7@wp.pl .
    Państwa linki nie działają i nie można przez nie aplikować.
    Pozdrawiam
    Krzysztof Bielawski

  2. klaudiaamm na 31 lipca 2015 @ 17:14

    Witam. Jesteśmy z koleżanką zainteresowane państwa ofertą. Mamy 22lat. Jesteśmy miłe, uczckwe , pracowite, sumienne, punktualne. Nie mamy żadnych nałogów. Szybko się uczymy i chcemy poznawać nowe doświadczenia. Mieszkamy w Oslo już od 2 lat. Prosimy o kontakt pod numer telefonu: Klaudia 46364327, Karolina 92568513 lub klaudia.mus@o2.pl

    Pozdrawiamy Klaudia Karolina

  3. Witam
    Również składam swoją kandydaturę do pracy za granicą
    Wyjazd oczywiście w parze z moja dziewczyna
    Jesteśmy bez nałogów jak w opisie. Jesteśmy pracowici i sumienii szybko się uczymy i dostosowujemy do otoczenia oraz komunikatywni i bez konfliktowi
    Prosimy o kontakt gdyż link nie działa
    501335334
    kuczynski_m@interia.pl
    Pozdrawiam serdecznie .

  4. Witam. Jestem zainteresowany panstwa ofertą pracy wraz z dziewczyną. Jako że linki nie działają prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. +48514320541 , yello123@interia.pl.

  5. Witam. jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Jestem sumienną i uczciwą pracownicą. Chciałabym poznać i się nauczyć tego procesu technologicznego danego wyrobu. Jestem dyspozycyjna i mogę wyjechać na dany okres. Proszę o kontakt telefoniczny +48 510 651 125 lub na e_mailowy:alus23@onet.pl.
    Pozdrawiam
    Alicja D.

  6. Witam, bylibyśmy zainteresowani państwa ofertą pracy na produkcji Oslo
    Jesteśmy osobami młodymi, zaangażowani do pracy,dyspozycyjni na dłuższy okres, oraz uczciwi i punktualni.
    Nie mamy żadnych nałogów
    Jesteśmy dobrze obeznani z pracą fizyczną w Norwegii.

    Wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji.
    E-mail:szeredka@wp.pl
    Paweł Szereda : 508-345-869
    Tomasz Pijanowski :517-919-499

  7. Witam. Jestem zainteresowana wraz z narzeczonym Państwa ogłoszeniem. Niestety linki podane w ofercie nie działają, więc nie mamy się jak aplikować. Spełniamy powyższe kryteria. Proszę o kontakt mailowy: martina.mare@gmail.com.
    Pozdrawiam
    Martyna

  8. Witam
    Razem z mezem poszukujemy wlasnie takiej pracy. mozemy ja podjac od zaraz.
    kontakt.
    nata@interia.eu
    502537205