168,40 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii od zaraz pakowanie perfum bez znajomości języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 października 2017 03:51

Aktualna propozycja zatrudnienia w Oslo przy pakowaniu perfum na magazynie drogeryjnym. Od zaraz tymczasowa praca w Norwegii dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 168,40 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała na przygotowywaniu zestawów prezentowych z perfumami
  • osoba zatrudniona będzie pakowała perfumy do opakowań pojedynczo lub z innymi kosmetykami
  • zadaniem pracownika będzie zakładanie zabezpieczeń, foliowanie oraz układanie w pudełkach

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • zaletą będzie doświadczenie w pracach magazynowych
  • znajomość języka angielskiego w dobrym stopniu
  • pracowitość i sumienność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • atrakcyjne zarobki
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • zatrudnienie na czas określony
  • legalną pracę w Niemczech

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 023/09/2017″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-pakowanie-perfum-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 45559cf12c3d7f29