do uzgodnienia

Oferta pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu i sortowaniu jaj Trondheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Trondheim
  • Opublikowany: 7 maja 2015 00:36

Oferta aktualnej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Zatrudnienie w Trondheim od zaraz przy sortowaniu i pakowaniu jaj.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny – pakowacz jaj

Miejsce zatrudnienia: Trondheim, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Start: praca do podjęcia od zaraz

Opis stanowiska:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za pakowanie i sortowanie jaj przy taśmie produkcyjnej.
  • Jajka należy sortować ze względu na wielkość.
  • Pakowanie polegać będzie na wkładanie jajek w papierowe wytłoczki. Towar należy ułożyć na paletach i owinąć folią.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na okres wakacyjny – od czerwca do września
  • zdolność do współpracy
  • bezkonfliktowość
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na analogicznym stanowisku
  • szybkość
  • duża zręczność
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem

Oferujemy:

  • zatrudnienie zgodne z norweskim prawem pracy
  • umowa o pracę na wakacje – od czerwca do września
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość negocjacji warunków

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać poprzez stronę: finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=58373474

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-przy-pakowaniu-sortowaniu-jaj-od-zaraz-trondheim/

ID ogłoszenia: 399554a7ba062f97