173,20 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu art. spożywczych bez języka Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 czerwca 2017 22:38

Propozycja pracy w Norwegii przy pakowaniu artykułów żywnościowych na linii. Od zaraz zatrudnimy w Stavangerze kandydatów bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 173,20 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zdejmowanie produktów z taśmy oraz kontrola ich jakości
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się układaniem artykułów w opakowaniach zbiorczych

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz na dłuższy okres
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub norweskiego
  • umiejętność pracy w grupie
  • posiadanie doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe niskiego składowania

Oferujemy:

  • zatrudnienie na atrakcyjnych i jasnych warunkach z ubezpieczeniem oraz odprowadzaniem składek
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania na miejscu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o aplikowanie z zaznaczeniem opcji „Pakowanie żywności Stavanger” poprzez stronę:

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-pakowanie-zywnosci-bez-jezyka-stavanger/

ID ogłoszenia: 743593b1d5509155