do ustalenia

Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji spożywczej Stavanger

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stavanger
  • Znajomość jęzka: Dobra
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2015 03:35

Aktualnie prowadzimy nabór pracowników na produkcji spożywczej w fabryce ze Stavanger. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla Polaków na stanowisku skoczka.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny – skoczek

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: pilnie

Liczba stanowisk do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac produkcyjnych przy taśmie produkcyjnej.
  • Osoba zatrudniona zostanie przydzielona do zadań związanych z odpowiednim przygotowaniem półproduktów. Będzie to między innymi mycie i krojenie przy taśmie.
  • Inne zadania jakie zleci przełożony.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy samodzielnie lub w zespole
  • wytrzymałość fizyczna
  • doskonała sprawność
  • doświadczenie zdobyte w pracy na produkcji spożywczej
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się za pomocą języka norweskiego
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:

  • wysokie zarobki
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa norweska podpisana zostanie bezpośrednio z norweską agencją pracy
  • możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach pracowniczych
  • bardzo dobre warunki płacowe, socjalne oraz sanitarne

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne można przesyłać na dwa sposoby:

1. Bezpośrednio poprzez formularz na stronie: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=55759053

2. Mailowo w języku norweskim na adres: stavanger@proffice.no

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-tymczasowa-praca-norwegia-na-produkcji-zywnosci-w-stavanger/

ID ogłoszenia: 11552e3c758293f

ilość wszystkich wyświetleń: 747, dzisiaj: 3