165 NOK brutto za godzinę.

Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez języka magazyn kosmetyczny w Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Opublikowany: 17 lutego 2016 20:40

Magazyn kosmetyczny w Oslo zatrudni od zaraz Polaków, również bez znajomości języka. Praca w Norwegii przy aktualizacji baz danych oraz kompletowaniu zamówień klientów i przygotowaniu ich do wysyłki.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia.

Stawka godzinowa: 165 NOK za godzinę.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień za pomocą skanera;
  • przyjmowanie dostaw na magazyn;
  • aktualizacja bazy produktów w systemie komputerowym;
  • dbanie o zachowywanie porządku na magazynie.

Oczekiwania:

  • umiejętności pracy pod presją czasu;
  • komunikatywnego porozumiewania się w języku angielskim;
  • doświadczenie w pracy magazynowej będzie plusem;
  • zdolności do szybkiej nauki;
  • brak problemów z obsługą urządzeń elektronicznych;
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań;
  • profesjonalizm i uczciwość.

Oferujemy:

  • zadowalający poziom wynagrodzenia;
  • legalną umowę o pracę na pół roku z opcją przedłużenia;
  • pomoc polskiego koordynatora w sprawach związanych z pracą;
  • szkolenie wstępne i pomoc we wdrożeniu;
  • ubezpieczenia i składki;
  • młody i pomocny zespół współpracowników.

Jak kandydować:

CV należy wysyłać pod adres mailowy:
Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem w tytule wiadomości: „lagermedarbeider 23/2016″.

Osoby, które przejdą pozytywnie proces rekrutacji, będą musiały stawić się w naszym biurze w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-na-magazynie-z-kosmetykami-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 22056c4503938c8f

2 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez języka magazyn kosmetyczny w Oslo”

  1. pawel1129 na 28 lutego 2016 @ 18:44

    witam obecnie mieszkam w oslo mam referencje od norweskiego pracodawcy mam 37lat zdrowy silny do pracy mam ID norweskie
    koj nr 91267842

  2. Witam jestem zainteresowany ,aktualnie jestem w norwegi wiec moge zaczac od jutrra ,prosze o kontakt 500 081 889