do uzgodnienia

Oferta pracy w Norwegii na produkcji spożywczej od zaraz Radal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Radal
  • Znajomość jęzka: Dobra
  • Opublikowany: 31 lipca 2014 13:03

Fabryka spożywcza z siedzibą w Radal poszukuje Polaków na linię produkcyjną jako pomocników. Oferta pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu, sortowaniu dla osób z dobrą znajomością języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji spożywczej

Lokalizacja: Radal, Norwegia

Zarobki: zgodne z Norweskim układem zbiorowym

Obowiązki:

  • Pomoc na produkcji artykułów spożywczych.
  • Praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu, sortowaniu i kontroli jakości.
  • Zadania wykonywane będą z zachowaniem odpowiednich standardów sanitarnych.
  • Obowiązkiem pracownika będzie dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • znajomość języka norweskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • szybkie tempo,
  • zręczność
  • niezawodność
  • mile widziane posiadanie samochodu i prawa jazdy
  • możliwość podjęcia pracy w godzinach 7 do 15

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • możliwość podjęcia legalnej pracy
  • dobre zarobki
  • możliwość rozwoju i podwyższania swoich kwalifikacji

Aplikacja:
Do aplikacji zapraszamy wyłącznie osoby z dobrą znajomością języka norweskiego.
Zgłoszenia można wysyłać za pośrednictwem strony: www.logent.no

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferty-pracy-w-norwegii-produkcja-spozywcza-od-zaraz-fabryka-w-radal/

ID ogłoszenia: 99253da02c6ecb5f

ilość wszystkich wyświetleń: 1037, dzisiaj: 3