165 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii na magazynie z obuwiem od zaraz bez języka Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 lutego 2017 21:50

Praca w Norwegii na magazynie obuwniczym skierowana do 2 Polaków bez znajomości języka. Opcja zatrudnienia w Stavanger przy zbieraniu oraz realizacji zamówień.

Stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 165 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie głównie zbieranie oraz realizacja zamówień w oraz przygotowywanie paczek do wysyłki
  • pracownik będzie zajmował się również rozładowywaniem oraz załadowywaniem artykułów
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie naklejanie etykiet oraz zakładanie alarmów

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie doświadczenia w pracach na magazynie
  • brak uzależnień
  • okazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność

Oferujemy:

  • zamieszkanie w cenie 3500 NOK za miesiąc, potrącane z wynagrodzenia
  • zatrudnienie tymczasowe w Norwegii od zaraz
  • szansę na rozwój zawodowy
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • szkolenia wdrażające
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV w języku angielskim lub norweskim na adres:

ArbeidNyheter@consultant.com z dopiskiem „produksjonsarbeider/03/17

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-od-zaraz-na-magazynie-obuwniczym-stavanger/

ID ogłoszenia: 47958b04e7085220