do ustalenia

Oferta pracy w Norwegii na magazynie pakowanie zamówień Bergen bez języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 listopada 2015 04:20

Hurtownia oświetlenia z Bergen szuka od zaraz pracowników bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Praca w Norwegii na magazynie przy zbieraniu zamówień i ich pakowaniu.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: mg/011/15

Zadania:
Praca na magazynie z oświetleniem gdzie pracownik wyszukuje zamówione towary i przygotowuje je do wysyłki.

Wymagania:
- chętnie przyjmujemy kandydatów z doświadczeniem magazynowym
- łatwość obsługiwania urządzeń elektronicznych
- bez problemów ze zdrowiem
- szybkie zapamiętywanie
- radzenie sobie w sytuacjach stresujących
- łatwość liczenia w pamięci
- wyjazd do Norwegii od zaraz

Oferujemy:
- pracę na okres 3 miesięcy
- najlepszym kandydatom zapewniamy możliwość przedłużenia umowy
- norweskie warunki zatrudnienia
- konkurencyjne stawki godzinowe
- miejsce do spania w cenie około 3500 NOK za każdy miesiąc
- przyjazną atmosferę na miejscu

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia w formie CV wraz z dołączoną klauzulą dotyczącą przetwarzania danych na maila: norwayworker@europe.com z tematem: mg/011/15

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-w-hurtowni-oswietlenia-na-magazynie-od-zaraz-bergen-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 314563575a951348