152/h NOK

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka przy filetowaniu styczeń 2014

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Melbu
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 4 listopada 2013 23:51

Poszukiwane osoby na produkcję rybną w Melbu. Praca w Norwegii w przetwórni przy filetowaniu, pakowaniu ryb dla kobiet od stycznia 2014 bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik do filetowania

Miejsce: Melbu

Wynagrodzenie: 152/h NOK

Oferta skierowana głównie dla kobiet

Zadania:

  • Praca polegać będzie na wykonywaniu zadań na linii produkcyjnej przy filetowaniu ryb. Następnie do zadań należeć będzie porcjowanie i pakowanie.
  • Obowiązkiem będzie dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz wykonywanie innych czynności zleconych przez pracodawcę

Wymagamy:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • stan zdrowia umożliwiający podjęcie pracy fizycznej
  • dobra kondycja fizyczna
  • wytrzymałość

Oferta:

  • Norweskie warunki zatrudnienia
  • pomoc przy wszelkich formalnościach
  • opieka polskiego koordynatora w przetwórni

Aplikacja:
Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 2625277aaadb786d

5 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka przy filetowaniu styczeń 2014”

  1. Witam mam 25 lat. Pracowałem już za granicą wielokrotnie poszukuje pracy na okres 3 mies lub dłużej. Doświadczenie mam przy pracy w magazynie, oraz w branży spożywczej przy filetowaniu kurczaków. Język angielski w stopniu bardzo dobrym. Pracy szukam wraz z dziewczyną z tym samym doświadczeniem. I znajomością języka niemieckiego w stopniu podstawowym.

  2. Ilona Żuralska na 11 listopada 2013 @ 23:29

    Witam
    Jestem pracowitą osobą bez nałogów ,bezkonfliktowa,doświadczenie,język angielski w stopniu komunikatywnym,prawo jazdy ,jestem gotowa do pracy proszę uprzejmie o kontakt .

  3. Witam poszukuje pracy za granica , jestem odpowiedzialną ,sumienną i pracowitą osobą .Bardzo zależy mi na pracy , także jestem gotowa na wyjazd od zaraz i jakby sie udało to na stałe. Posiadam prawo jazdy kat B . Proszę o kontakt 516-683-807 . Pozdrawiam

  4. Witam jestem zainteresowany Państwa oferto pracy Kamil 22 lata
    Nie jestem karany,natomiast uczciwy i dyspozycyjny otwarty tak jak Państwo oczekują
    jez.ang komunikatywny prawo jazdy kat.B
    Jeżeli interesuje was moje kandydatura proszę o kontakt 604-822-212 e-mail
    marewa021991@o2.pl
    Jestem w pełni dyspozycyjny do podjęcia pracy od zaraz pozdrawiam i proszę o kontak

  5. Witam. Mam doświadczenie w produkcji żywności jestem zainteresowany podjęciem pracy w Norwegii. tel 530 604 411 pkusinski1@gmail.com