166,80 NOK za godzinę brutto

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka od zaraz Sarpsborg pakowanie wędlin

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Sarpsborg
  • Opublikowany: 5 lutego 2016 14:45

Oferujemy zatrudnienie dla Polaków przy pakowaniu wędlin od zaraz, bez znajomości języka w Sarpsborg. Aktualna praca w Norwegii na produkcji spożywczej. Poszukiwane osoby, które mogą odbyć szkolenie już w dniach 8 – 11 lutego 2016.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Miejsce zatrudnienia: Sarpsborg, Norwegia.

Wynagrodzenie: 166,80 NOK za godzinę brutto.

Opis stanowiska pracy:
zadania wykonywane na tym stanowisku mają charakter powtarzalny i fizyczny. Polegają one na ważeniu plastrów wędliny, pakowaniu ich na tacki oraz pakowaniu w specjalnej maszynie. Do obowiązków należały będą również kontrola jakości. Praca odbywa się w temperaturze 4 stopni ciepła w masarni.

Wymagania:

  • możliwość przyjechania na szkolenie przed 8.02;
  • komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim;
  • plusem będzie znanie norm HACCP oraz ISO 22000;
  • dyspozycyjność na co najmniej pół roku;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • odpowiedzialność, uczciwość, pracowitość.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne w kwaterach oddalonych 12 km od zakładu(4000 NOK od osoby, 6000 NOK od pary);
  • umowa tymczasowa z możliwością przedłużenia;
  • pomoc w sprawach urzędowych i innych formalnych;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • szkolenia pracownicze.

Jak aplikować:
Aplikacje należy składać poprzez link poniżej, z zaznaczeniem stanowiska:
„Pakowanie wędlin Sarpsborg 2016″

Będziemy kontaktować się z wybranymi przez nas osobami.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-wedliny-praca-norwegia-od-zaraz-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 39256b495a7bc403