do uzgodnienia

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na magazynie Tønsberg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Tønsberg
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 grudnia 2014 00:44

Oferta pracy w Norwegii na magazynie wysyłkowym od 2015 roku. Zatrudnienie w Tønsberg dla pracowników magazynowych bez znajomości języka norweskiego. Konieczne jest posiadanie doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce zatrudnienia: Tønsberg

Płaca: do uzgodnienia

Nr. ref.: pr/100/2014

Obowiązki:

  • Pomoc w rozmieszczeniu towarów na magazynie
  • obsługiwanie dostaw, rozładunek oraz załadunek towarów na samochody
  • pracownik będzie miał za zadanie zbierać zamówienia, komisjonować oraz pakować
  • obsługa systemu informatycznego, aktualizowanie baz danych
  • obsługa wózka widłowego

Oczekiwania:

  • przynajmniej 2 letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy magazyniera
  • brak nałogów
  • posiadanie na wózki widłowe – plus kwalifikacje UDT
  • zaświadczenie o niekaralności wydane przez ostatnie 30 dni
  • obowiązkowość, sumienność
  • zaleta będzie znajomość języka norweskiego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest konieczna do podjęcia tej pracy
  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • możliwość negocjowania stawki oraz warunków pracy
  • wsparcie przy znalezieniu miejsca zamieszkania
  • zapewnione dodatkowe ubezpieczenie
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy
  • nie zapewniamy zamieszkania, możemy jedynie pomóc w jego zorganizowaniu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aplikacji z załączeniem CV w języku angielskim oraz skanami dokumentów potwierdzających doświadczenie na adres:
palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/100/2014

źródło:http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-na-magazynie-od-2015-bez-znajomosci-jezyka-tonsberg/

ID ogłoszenia: 583548b7f4d90818

2 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na magazynie Tønsberg”

  1. mareksokolowski na 3 stycznia 2015 @ 16:02

    Witam! Mam na imię Marek, mam 23 lata. Jestem gotowy podjąć pracę od zaraz. Jestem niezwykle wytrzymały fizycznie oraz w pełni zdrowy. Jestem gotowy pracować na zmianę dzienną a także nocną. Nie posiadam nałogów. Posiadam wysokie zdolności manualne, dużą cierpliwość. Mam doświadczenie w pracy na produkcji, a takze w systemie 2,3,4 zmianowym. Kontakt pod numerem: 663810917 lub adresem e-mail: marek69_1991@interia.pl

  2. witam ! trzech mezczyzn z uprawnieniami na wózki widłowe podejma sie pracy na tym stanowisku posiadamy doswiadczenie z pracy w niemczech podstawy jezyka angielskiego oto moj nr 531930967 oraz email mario.forever@buziaczek.pl