do uzgodnienia

Oferta pracy w Norwegii bez języka Oslo od zaraz na magazynie komisjonowanie towaru

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Długość umowy: brak informacji
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 czerwca 2016 21:46

Od zaraz zatrudnimy nowe osoby do komisjonowania towaru na magazynie w Oslo. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka a także doświadczenia przy podobnych zadaniach.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo, Norwegia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • komisjonowanie towaru – produkty spożywcze;
  • pakowanie zebranych towarów i przygotowanie do wysłania;
  • odpowiednie zabezpieczenie artykułów, aby nie uszkodziły się w transporcie;
  • kontrolowanie jakości.

Oczekiwania:

  • możliwość i chęć podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • predyspozycje do pracy zmianowej;
  • umiejętność skupienia i logicznego myślenia;
  • odpowiedzialność;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • umiejętność pracy w dynamicznym tempie;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • umiejętność działania w zespole.

Zapewniamy:

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • szkolenie wstępne na profesjonalnym poziomie;
  • umowę o pracę na norweskich zasadach;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim pod adres mailowy:

  • norjobber-as@outlook.com

Należy wpisać w temacie wiadomości: „Norwegia praca na magazynie spożywczym 06/16″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-oslo-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 52257599d2f9faa1

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii bez języka Oslo od zaraz na magazynie komisjonowanie towaru”

  1. Jestem zainteresowany prosze o kontakt
    500 081 889