176 NOK za godzinę brutto

Oferta pracy w Norwegii bez języka od zaraz produkcja karmy dla ryb w Kopervik

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Kopervik
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 czerwca 2016 23:45

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka na produkcji karmy rybnej. Przyjmujemy Polaków od zaraz do fabryki w Kopervik. Zakwaterowanie bezpłatne jest zorganizowane niedaleko zakładu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kopervik, Norwegia.

Stawka godzinowa: 176 NOK/h brutto.

Numer referencyjny: produksjonsarbeider/07/16.

Obowiązki na stanowisku:

  • sporządzanie mieszanki według receptury producenta;
  • kontrolowanie jakości;
  • obsługa maszyn do granulacji karmy;
  • pakowanie karmy według określonej wagi;
  • pilnowanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiego przeliczania jednostek wag i miar;
  • siła fizyczna oraz dobry stan zdrowia;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • gotowość do wyjazdu na przynajmniej 3 miesiące;
  • plusem będą referencje z poprzednich prac oraz doświadczenie;
  • sumienne podejście do pracy;
  • punktualność.

Zapewniamy:

  • wsparcie we wszelkich formalnościach niezbędnych do zatrudnienia;
  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • zakwaterowanie w połowie opłacone przez pracodawcę;
  • ubezpieczenie NWW bezpłatnie;
  • profesjonalne i dokładne przeszkolenie.

Aplikacje:
CV w języku angielskim lub norweskim prosimy wysyłać pod poniższy adres z zamieszczeniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego ogłoszenia.

  • ArbeidNyheter@yahoo.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-przy-produkcji-karmy-paszy-dla-ryb-bez-jezyka-kopervik/

ID ogłoszenia: 5255763092fda44b