164,80 NOK brutto

Oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji wafli od zaraz Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 października 2014 01:56

Fabryka produkująca wafelki w Stavanger zatrudni Polaków bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii na linii produkcyjnej przy kontroli jakości i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji wafli

Liczba wakatów: 4

Lokalizacja: Stavanger

Wynagrodzenie: 164,80 NOK brutto

Obowiązki:

  • Pracownik będzie pracował w zakładzie na produkcji wafelków.
  • Obowiązkiem będzie wykonywanie zadań przy taśmie produkcyjnej polegających na nadzorowaniu produkcji, kontroli jakości wyrobów, sortowaniu, pakowaniu.
  • Do zadań należeć może również paletowanie i wstępne prace przy magazynowaniu produktów.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego jest niezbędna do podjęcia tej pracy
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenie na produkcji spożywczej lub posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • atutem będzie posiadanie licencji na wózki widłowe
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • duża chęć do podjęcia tej pracy

Oferujemy:

  • pomoc w organizacji zamieszkania
  • zatrudnienie odbywać się będzie w oparciu o umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia na stałe
  • pomoc w zorganizowaniu wszelkich kwestii formalnych
  • dla chętnych będzie możlwość wzięcia udziału w szkoleniach językowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ta ofertą prosimy o przesłanie wiadomości z CV w języku angielskim na adres:

  • palitelig-rekruttering@contractor.net

wiadomość należy zatytułować: pr/083/2014

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-wafelkow-bez-jezyka-stavanger/

ID ogłoszenia: 9075435613dbad21

4 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji wafli od zaraz Stavanger”

  1. witam jestem zainteresowany ofertą pracy mam doswiadczenie na produkcji również obsługuję wózki widłowe prosze o kontakt na meila lub tel.rajdek1506@op.pl 506736182

  2. Jesteśmy zainteresowani wraz z moja dziewczyną
    Dawid 25 lat pracowałem w hilton foods polska jako starszy operator produkcji
    jest to firma zajmujaca sie mięsem wiec warunki mi nie straszne .
    Dagmara 23
    po studniach obecnie pracuje w handlu .wcześniej pracowałam na produkcji.
    chcemy wyjechać z tego kraju gdyż nie ma tu przyszłości dla młodych ludzi jestemy pracowici i rzetelni.
    chcieliśmy wypełnić ten formularz ale nie umiemy go załączyć.
    pozdrawiamy Dawid Dagmara

  3. Jesteśmy zainteresowani wraz z moja dziewczyną
    Dagmara 23
    tel 513385084
    meil mlynko@o2.pl

  4. Witam jestem zainteresowany oferta pracy mam doswiadczenie w pracy na produkcji prosze o kontakt 500 388 836