9,50 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu przekąsek bez języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 grudnia 2015 14:18

Aktualnie poszukujemy pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech na linii produkcyjnej. Ogłoszenie z Kolonii na produkcji przekąsek słonych. Na miejscu zapewniamy płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 9,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
- należy pakować przekąski słone do specjalnie przygotowanych opakowań, a następnie układać je w kartony
- wszystkie czynności wykonywane są na linii produkcyjnej
- sprawdzanie jakości produktów
- zapewnienie ciągłości produkcyjnej

Wymagania:
- osoba energiczna, sprawna fizycznie
- szybkość, zaangażowanie, niezawodność
- chęć podjęcia pracy gdzie należy wykonywać zadania powtarzalne
- wyrobienie norm dziennych
- przestrzeganie zasad BHP
- praca dla osób bez nałogów
- możliwość pozostania w Niemczech na 3 miesiące

Oferujemy:
- dobrze płatną pracę na 3 miesiące
- możliwość przedłużenia umowy z niemieckim pracodawcą
- płatne zakwaterowanie na czas trwania umowy
- wsparcie polskiego opiekuna zmiany
- każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
- odprowadzanie składek

Aplikacja:
Na wszystkie zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym: Sicheres-Arbeiten@accountant.com z tematem: Pakowanie przekąsek słonych, Kolonia. Preferujemy CV napisane w języku angielskim lub niemieckim.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/kolonia-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-przekasek-slonych/

ID ogłoszenia: 6925662df15a0ee6

ilość wszystkich wyświetleń: 814, dzisiaj: 1