1800 euro/m-c brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu portfeli bez języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 września 2017 18:52

Propozycja zatrudnienia w firmie z Lipska dla 2 kandydatów bez znajomości języka niemieckiego. Od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu artykułów skórzanych w nowe pudełka.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Pensja: 1800 euro brutto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie galanterii skórzanej w nowe pudełka z motywem świątecznym
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolowanie jakości wyrobów

Wymagania:

  • zamieszkanie w hotelu robotniczym za 150 euro miesięcznie lub w mieszkaniu o wysokim standardzie za 250 euro
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • brak uzależnień
  • ważny dokument potwierdzający niekaralność
  • sumienność i pracowitość
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków

Oferujemy:

  • szkolenia wprowadzające
  • możliwe dodatki za efektywność
  • prezenty na święta
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • pracę do końca listopada 2017

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem:

W tytule należy wpisać „Pakowanie/przepakowywanie galanterii skórzanej, Lipsk”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-przy-pakowaniu-art-skorzanych-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 11359b28183acaef

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu portfeli bez języka Lipsk”

  1. Witamy.
    Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy . Możemy wyjechać w każdej chwili.
    Kontakt +48 730 337 159