1700 euro miesięcznie brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz produkcja kanapek bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 października 2016 23:26

Od zaraz możliwość zatrudnienia w zakładzie spożywczym z Dortmundu. Oferta pracy w Niemczech na produkcji kanapek, panini i wrapów dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja:  1700 euro brutto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika jest przygotowywanie kanapek, panini oraz wrapów przy taśmie
  • praca polega na krojeniu składników i układaniu ich na chlebie lub naleśniku
  • osoba zatrudniona jest odpowiedzialna za kontrolę jakości wyrobów oraz zachowanie ciągłości procesu produkcji

Wymagania:

  • zdolność wydajnej pracy na czas
  • energia i motywacja do pracy
  • doświadczenie w produkcji spożywczej
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków
  • ważna książeczka sanepidu

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • bezpłatny posiłek w ciągu dnia
  • zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie
  • pracę na atrakcyjnych warunkach
  • godziny nadliczbowe płatne 125% stawki podstawowej

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenie zawierające CV w języku niemieckim lub polskim należy przesłać na adres:
neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja kanapek od zaraz – Dortmund 2016 – rekrutacja uzupełniająca.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-na-produkcji-kanapek-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 9215817b105af648

ilość wszystkich wyświetleń: 214, dzisiaj: 3