733,90 euro /100h

Oferta pracy w Niemczech Neckarsulm bez znajomości języka na produkcji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neckarsulm
  • Opublikowany: 25 listopada 2013 03:27

Aktualna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie na produkcji w drukarni z
Neckarsulm przy obsłudze maszyn na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik na produkcji w drukarni

Miejsce: Neckarsulm, Niemcy

Zarobki: płaca podstawowa przy 100 h pracy 733,90 euro netto

Zadania:

  • Praca w Drukarni polegająca na obsłudze maszyn.
  • Do zadań pracowników będzie należało stanie na linii produkcyjnej i wkładanie prospektów i ulotek do maszyn

Oczekiwania:

  • mile widziana będzie znajomość nawet podstaw języka
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • duża cierpliwość
  • samodzielność oraz zdolność pracy w grupie
  • komunikatywność, bezkonfliktowość

Oferta:

  • Praca minimum 100 h miesięcznie 3 dni tygodniowo- tyle jest zagwarantowanych
  • Niemiecka umowa o pracę oraz wszelkie świadczenia
  • możliwość pracy w nadgodzinach ( wówczas stawka wynosi 8,19 euro plus dodatki)
  • zakwaterowanie odbywa się w pokojach ok 3 osobowych i kosztuje 300 euro miesięcznie

Aplikacja:
W razie pytań prosimy kontaktować się od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18 telefonicznie : (0049) 15153833413
Aplikacje prosimy przesyłać na adres: k.maredziak@olympiagroup.de

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-na-produkcji-neckarsulm-bez-znajomosci-jezyka-niemieckiego/

ID ogłoszenia: 569528f7dda3a293