8,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech na produkcji pakowanie AGD bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2015 01:05

Producent dużego AGD zatrudni pracowników do pakowania i zabezpieczania sprzętów. Oferta pracy w Niemczech – Monachium bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz AGD w fabryce

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka godzinowa 8,50 euro brutto

Zadania:

  • Praca w fabryce dużego AGD.
  • Osoba zatrudniona zajmować się będzie pakowaniem i odpowiednim zabezpieczeniem urządzeń.
  • Do zadań należeć będzie montaż styropianu, gumowych klinów, gąbek.
  • Niezbędne będzie kompletowanie zestawów, tak jak dołączanie pilotów, zestawów montażowych, kabli, itp.
  • Wkładanie zabezpieczonych sprzętów do kartonów i przygotowywanie do paletowania.

Oczekiwania:

  • umiejętność sprawnego zorganizowania sobie czasu pracy
  • obowiązkowość, pracowitość
  • szybkie przyswajanie nowych informacji
  • dokładność, ostrożność
  • spostrzegawczość
  • dynamiczne tempo pracy
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy produkcyjnej
  • sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • bezpłatne szkolenie wprowadzające
  • zatrudnienie w renomowanej firmie
  • umowę niemiecką na czas nieokreślony
  • terminowe wypłacanie należnych pieniędzy
  • pomoc koordynatora Polaka
  • wsparcie w szukaniu zamieszkania, pracownik może skorzystać z opcji płatnego zakwaterowania w mieszkaniu firmowym lub hotelu robotniczym
  • bardzo dobre warunki
  • równe traktowanie pracowników

Aplikacja:
Zgłoszenie mailowe prosimy przesłać na adres: Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: PP/04/15

ID ogłoszenia: 263551a917f1a4e0

ilość wszystkich wyświetleń: 1299, dzisiaj: 1

4 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech na produkcji pakowanie AGD bez języka Monachium”

  1. jestem zainteresowany ofertą. spełniam Państwa wymagania, proszę o kontakt 513489831

  2. Witam. W każdej chwili jestem gotów podjąć tę pracę. Proszę o kontakt 508 451 732

  3. Witam jestem zainteresowany panstwa oferta.
    Prosze o kontakt pod nr 732-696-495

  4. Jestem zainteresowany państwa ofertą. Spełniam wymagania.Kontakt 516192855