do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech na produkcji od stycznia 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 23 grudnia 2013 12:06

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji małych elementów z tworzyw sztucznych. Zatrudnienie przy obsłudze maszyn od 15.01.2014 wyłącznie dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Niemcy

Wynagrodzenie do uzgodnienia

Termin: start pracy od 15.01.2014

Zadania:

  • Praca na linii produkcyjnej przy wspieraniu produkcji małych elementów z tworzyw sztucznych.
  • Do zadań należeć będzie obsługiwanie maszyn produkcyjnych oraz dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • wysoka motywacja do podjęcia pracy
  • gotowość do podjęcia pracy od 15.01.2014
  • Obowiązkowo: wymagamy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • wymagamy posiadanie opłacanego ubezpieczenia w Polsce na 30 dni przed podjęciem pracy.

Oferta:

  • praca na pełen etat w systemie zmianowym: 5:30 do 13:30, 13:30 do 21:30, 31:30 do 05:30.
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta

Aplikacja:
Osoby które spełniają powyższe kryteria i są zainteresowane tą pracą proszone są o przesłanie CV w języku niemieckim na adres: contact@gppeople.pl

W tytule koniecznie prosimy wpisać: nr ref: op/12/13

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-produkcji-z-dobrym-niemieckim-id201863.html

ID ogłoszenia: 5552b789056dac3

ilość wszystkich wyświetleń: 4292, dzisiaj: 1

2 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech na produkcji od stycznia 2014”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą mam 21 lat szukam pilnie pracy mój nr tel..797232738

  2. witam jestem zainteresowany panstwa ofertą od za raz mój nr 793074193