7,86 do 8,50 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech na magazynie zbieranie zamówień Luttow-Valluhn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Luttow-Valluhn
  • Znajomość jęzka: Dobra
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 19 maja 2014 21:57

Magazyn z Luttow-Valluhn szuka komisjonera do pracy w Niemczech. Oferta przy zbieraniu zamówień i obsłudze wózka widłowego. Pracodawca wymaga doświadczenia i znajomości języka.

Stanowisko: Komisjoner
Lokalizacja: Niemcy, Luttow-Valluhn
Wynagrodzenie: od 7,86 do 8,50 euro/h brutto

Zadania:
Zatrudniony będzie pracować na magazynie wykonując takie czynności jak:
- zbieranie zamówień
- wyszukiwanie towaru na półkach magazynowych
- operowanie wózkiem widłowym typu Jungheinrich
- obsługa urządzeń elektrycznych pomagających w pracy (skanery, panele dotykowe)

Wymagania:
- doświadczenie na danym stanowisku wymagane min. 3 lata
- referencję od poprzednich pracodawców będą dodatkowym atutem
- posiadanie auta będzie mile widziane
- język niemiecki w stopniu dobrym
- chęć do podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres czasu

Oferujemy:
- legalną pracę na pełny etat
- dobre wynagrodzenie
- pensja wypłacana w terminie
- zatrudnienie od zaraz
- dla chętnych prace w weekendy i po godzinach (dodatkowo płatne)
- pomoc opiekuna na miejscu
- miejsce noclegowe
- wzrastająca stawka godzinowa po okresie próbnym (8,50 euro/h)

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania wysyłając CV na maila: praca.niemcy@workexpress.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-komisjonera-na-magazynie-od-zaraz-luttow-valluhn/

ID ogłoszenia: 979537a57e936c6c

ilość wszystkich wyświetleń: 1554, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech na magazynie zbieranie zamówień Luttow-Valluhn”

  1. wiktoria2011 na 21 maja 2014 @ 10:10

    Witam.Jestem zainteresowany ofertą.Mój numer;793663994.