do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech na magazynie bez języka zbieranie zamówień Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 6 października 2015 01:23

Dam pracę w Niemczech dla magazyniera bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Hamburgu na magazynie przy zbieraniu zamówień i ich pakowaniu. Oferta dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
- wyszukiwanie produktów na magazynie
- pakowanie towaru
- paletowanie
- obsługiwanie wózka typu EPT
- przyjmowanie dostaw
- wprowadzanie zmian do systemu elektronicznego
- zamawianie braków

Wymagania:
- wyjazd od Niemiec od zaraz
- należy być osobą odpowiedzialną i z zaangażowaniem podchodzić do zadań
- kandydaci z doświadczeniem magazynowym są mile widziani
- dobre zdrowie
- siła fizyczna
- samodzielne wykonywanie zadań
- przyjazne nastawienie
- osoba otwarta, komunikatywna
- radzenie sobie ze stresem
- zdolność do szybkiego rozwiązywania zadań

Oferujemy:
- dobrze płatną pracę
- konkurencyjne stawki godzinowe
- wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
- wspieramy podczas szukania miejsca do zamieszkania w jak najkorzystniejszej cenie
- pomoc opiekunów zmiany
- szkolenia pracownicze

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CV + zdjęcie na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: Zbieranie zamówień na magazynie, Imię i nazwisko.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-zbieranie-zamowien-na-magazynie-bez-jezyka-od-zaraz-hamburg-aktualne/

ID ogłoszenia: 4205612fda733fb9