7,50 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech na magazynie bez języka od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 czerwca 2014 14:43

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień. Oferta z Monachium dla magazyniera bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie na pół roku z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 7,50 euro/h brutto
Numer referencyjny: DG/063/14

Zadania:
- zbieranie zamówień składanych przez klientów
- wyszukiwanie produktów na magazynie
- kompletowanie zamówień i przygotowywanie do wysyłki

Wymagania:
- szybkość uczenia się i zapamiętywania
- doświadczenie w pracach magazynowych
- osoba komunikatywna, otwarta, samodzielna
- kandydaci znający język będą mieli pierwszeństwo podczas rekrutacji
- energiczność, wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
- zatrudnienie od zaraz na okres 6 miesięcy
- zawarcie umowy bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
- dla chętnych możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu umowy
- bezpłatne miejsce noclegowe w miejscu pracy (pobierana jest opłata za media)
- dla potrzebujących pomoc przy wypełnianiu dokumentów

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w języku niemieckim na maila: dringende@europe.com w tytule proszę wpisać numer referencyjny: DG/063/14

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-zbieranie-zamowien-na-magazynie-bez-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 36453ad5e4a8ef41

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech na magazynie bez języka od zaraz Monachium”

  1. martina123 na 27 czerwca 2014 @ 15:29

    Razem z siostrą jestem zainteresowana waszą propozycją pracy. Proszę o kontakt na numer tel. 732768336