do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech magazyn z odzieżą bez znajomości języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 listopada 2015 23:27

Szukamy od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Ogłoszenie z Drezna na magazynie przy zbieraniu zamówień oraz pakowaniu odzieży.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Drezno
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: magazynodziezowy/11/15

Zadania:
Praca na magazynie polega na wyszukiwaniu produktów odzieżowych ułożonych na półkach, kompletowaniu zamówień, porządkowaniu stanowisk, paletowaniu towarów. Należy również odpowiednio przygotować paczki do wysyłki.

Wymagania:
- wytrzymałość fizyczna
- umiejętne zarządzanie czasem pracy
- szybkie dostosowanie się do panujących warunków
- szybkość, elastyczność, zaangażowanie, punktualność
- dostosowanie się do grafiku
- pracownik będzie zobowiązany do samodzielnego znalezienia zakwaterowania

Oferujemy:
- zatrudnienie na pół roku
- możliwość przedłużenia umowy
- wsparcie polskiego opiekuna zmiany
- jasne warunki zatrudnienia
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- przyjazne środowisko

Aplikacja:
Należy przesłać zgłoszenie w formie CV (w języku niemieckim) na adres mailowy: dringende@europe.com w temacie należy wpisać numer referencyjny ogłoszenia.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-magazynie-odziezowym-drezno-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 843563facf44be7a

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech magazyn z odzieżą bez znajomości języka Drezno”

  1. Wraz z kolezanką jesteśmy zinteresowane ofertą pracy na magazynie odzieży , Cv zostały wysłane na podany email , proszę o kontakt 880006343