7,86 euro brutto/h plus dodatki

Oferta pracy w Niemczech dla Polaków na produkcji Monachium obsługa maszyn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 31 marca 2014 02:07

Zakład produkcji spożywczej poszukuje Polaków do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Monachium przy obsłudze maszyn, pakowaniu oraz transporcie wewnątrz zakładowym

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Monachium

Zarobki: stawka podstawowa godzinowa wynosi 7,86 euro brutto. Dodatki naliczane są za pracę nocną +25% oraz za pracę w święta oraz wypracowywanie nadgodzin +50%

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiadał za nadzorowanie pakowania i etykietowania oraz umieszczanie towarów na paletach.
  • Do zadań należeć będzie dbałość o ciągłość produkcji poprzez obsługiwanie maszyn produkcyjnych, dodatkowo naprawa, czyszczenie i konserwacja.
  • Obowiązkiem będzie wykonywanie wewnątrz zakładowego transportu

Wymagamy:

  • obowiązkowo doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • koniecznie dobra znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność obsługi urządzeń pakujących oraz maszyn produkcyjnych będzie mile widziana
  • możliwość podjęcia pracy na zmiany
  • książeczka sanepidu
  • gotowość do przyjazdu do pracy w Niemczech wlasnym samochodem

Oferta:

  • umowa o pracę u niemieckiego pracodawcy
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • dobre wynagrodzenie
  • praca odbywa się w systemie 6 dni pracujących oraz 2 wolne
  • pomoc przy znalezieniu zamieszkania

Aplikacja:
Zgłoszenie w języku niemieckim prosimy przesłać na adres: praca@meyer-fachowcy.pl
źródło: https://www.meyer-fachkraefte.de/pl/pl/aplikacje/ofertypracy/34

ID ogłoszenia: 3165338a055b1ae7

ilość wszystkich wyświetleń: 1372, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech dla Polaków na produkcji Monachium obsługa maszyn”

  1. Witam serdecznie mam na imie Łukasz Lat 26 szukam pracy za granica stanowisko pakowacza bardzo mi odpowiada i nie tylko mogę się sprawdzić na stanowisku rozładunek, załadunek. Praca fizyczna. Jestem pracowity, solidny, przykładam się do zleconego zadania dodam ze pracowałem w podobnej branży co prawda w owocach lecz częściowo powiązane. Również mam przyjaciela który tak samo jak ja jest zainteresowany ta pracą. Jesteśmy bez nałogów prawo jazdy Kategorii -B

    Kontakt : 17lukasz0688@wp.pl

    Tel: 537714771