1740 euro/m-c brutto

Oferta pracy w Niemczech dla par od zaraz produkcja keczupu bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 marca 2017 01:44

Możliwość zatrudnienia w fabryce z Berlina od zaraz dla 6 osób bez znajomości języka. Aktualna oferta pracy w Niemczech dla par od zaraz na produkcji keczupu.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1740 euro za miesiąc brutto

Liczba miejsc: 6

Opis stanowiska:

  • jest to praca w związku z nowo otwartą linią w fabryce produkującej keczupy i sosy
  • do zadań pracownika będzie należało przygotowywanie surowców używanych w procesie produkcji oraz przenoszenie składników z magazynu na taśmę
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się obsługą urządzeń, kontrolą jakości oraz utrzymywaniem porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na produkcji żywności
  • posiadanie aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych
  • umiejętność wydajnej pracy w grupie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • brak spóźnień
  • gotowość pracy w systemie zmianowym
  • szybkie nabywanie umiejętności
  • samodyscyplina
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne w cenie 200 euro miesięcznie za pokój dla jednej osoby lub 300 dla pary
  • pracę w oparciu o umowę z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • możliwość przedłużenia współpracy dla najlepszych

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Produkcja keczupów i sosów, Berlin”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-keczupu-berlin/

ID ogłoszenia: 44658d583e837573