9,20 euro/godz.

Oferta pracy w Niemczech dla par od zaraz bez języka przy pakowaniu Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 11 lutego 2016 23:03

Poszukiwane dwie pary do pracy w Niemczech w fabryce słodyczy przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie w Bremen od zaraz bez znajomości języka niemieckiego na produkcji. Na miejscu zapewnione zakwaterowanie w dwupokojowym mieszkaniu.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Miejsce pracy: Bremen, Niemcy.

Stawka godzinowa: 9,20 euro za godz. brutto.

Ilość wakatów: 4 (dwie pary).

Opis stanowiska:
praca będzie polegała na ręcznym pakowaniu ciastek przy taśmie produkcyjnej według zadanej wagi lub ilości. Do obowiązków będzie należała również kontrola jakości. Zadania wykonuje się w przeznaczonej do tego odzieży ochronnej.

Oczekiwania:

  • doświadczenie będzie plusem;
  • zręczność, szybkość;
  • odpowiedzialne podejście;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B;
  • dobry stan zdrowia;
  • sumienność;
  • sprawność manualna;
  • dobra organizacja pracy własnej.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne w dwupokojowym mieszkaniu;
  • pomoc w sprawach urzędowych;
  • początkowo umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • ubranie robocze;
  • przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu.

Aplikacja:
CV prosimy wysyłać pod adres: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem w tytule „Pakowanie ciastek, Bremen 2016″

CV w języku niemieckim przyspieszy rekrutację.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-ciastek-bremen/

ID ogłoszenia: 48656bcea04f0b23