11 euro brutto na godzinę pracy

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie wędlin od zaraz Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 października 2016 23:01

Oferta zatrudnienia w zakładzie w Rostock dostępna od zaraz. Pilnie poszukiwani pracownicy bez znajomości języka do pracy w Niemczech przy pakowaniu wędlin z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Rostock, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 11 euro brutto/h

Opis stanowiska:

  • jest to praca na linii produkcyjnej polegająca na pakowaniu wędlin
  • pracownik jest odpowiedzialny za kontrolę jakości, obsługę wagi, foliowanie oraz naklejanie etykiet na gotowe towary

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji żywności
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • energia i szybkość
  • zręczność

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • zakwaterowanie płatne – 150 euro od osoby
  • umowę próbną na 3 miesiące z możliwością stałego zatrudnienia z podwyżką
  • odzież służbową i ochronną
  • szkolenia
  • opiekę rezydenta

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy pakowaniu wędlin, Rostock, imię i nazwisko”. W zgłoszeniu należy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest podanie numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pakowanie-wedlin-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-rostock/

ID ogłoszenia: 9115807b3198aca5