8,50 euro brutto /h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji serków Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 23 lutego 2015 00:38

Poszukujemy od zaraz pracowników na produkcję serków. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Dortmundu przy pakowaniu i prostych zadaniach produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Dortmund

Zarobki: 8,50 euro brutto /h

Obowiązki:

  • Praca na produkcji przy odmierzaniu składników, przygotowywaniu mieszkanek.
  • Do zadań należeć będzie kontrolowanie jakości oraz pakowanie gotowych serków.

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • dobre zorganizowanie
  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań
  • mile widziana jest znajomość zasad BHP
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • osoba bez nałogów – praca przy produktach spożywczych zatem na terenie zakładu obowiązuje całkowity zakaz palenia

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę
  • ubezpieczenie oraz gwarancja odprowadzania składek
  • zatrudnienie od zaraz
  • wysokie stawki godzinowe
  • pomoc we wszelkich formalnościach

Powyższa oferta nie jest skierowana dla par.

Aplikacja:
Zgłoszenie zatytułowane: ref.: PP/02/15 – należy przesłać mailowo na adres:
Leiharbeiter@solution4u.com

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-serkow-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 59654e7ad897e80d