1700 euro brutto miesięcznie

Oferta pracy w Niemczech bez języka produkcja kosmetyków od zaraz Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: brak informacji
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 maja 2016 23:30

Producent kosmetyków z Magdeburga posiada od zaraz wolne stanowiska pracy w Niemczech. Zatrudnienie na produkcji, bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków. Zapewniamy legalną umowę oraz możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Magdeburg, Niemcy.

Pensja miesięczna: 1700 euro miesięcznie brutto.

Opis stanowiska:
zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej, poruszającej się w dość szybkim tempie. Pracownik napełnia butelki i tubki balsamami, żelami i kremami. Osoba zatrudniona może być również kierowana do zdejmowania produktów z taśmy i pakowania ich do pudełek a następnie paletowania.

Wymagania:

  • predyspozycje do pracy w grupie;
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • plusem będą referencje od poprzednich pracodawców;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • umiejętność przestrzegania zasad i procedur obowiązujących na zakładzie;
  • energiczność i zwinność;
  • umiejętność logicznego myślenia;
  • schludny wygląd.

Zapewniamy:

  • wstępne, płatne szkolenie wprowadzające;
  • umowa o pracę;
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych;
  • przyjazne środowisko pracy;
  • dynamiczny, pomocny i zgrany zespół.

Dla kandydatów:
Serdecznie zapraszamy do wysyłania aplikacji, jednocześnie prosimy wpisać w temacie wiadomości: „Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków, Magdeburg” .

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/magdeburg-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 95573e24bd679d1

ilość wszystkich wyświetleń: 357, dzisiaj: 2