1450 euro/mc brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie czekoladek od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 stycznia 2016 21:14

Zatrudnimy od zaraz pakowaczy bez doświadczenia do pracy w Niemczech. Oferta z Hamburga przy pakowaniu czekoladek dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 1450 euro/mc brutto
Start: od zaraz

Zadania:
- pakowanie czekoladek przy taśmie produkcyjnej
- układanie pralinek w plastikowe wytłoczki
- przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:
- radzenie sobie ze stresem
- dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
- należy szybko wykonywać zadania
- wyrobienie norm dziennych
- na terenie zakładu nie można palić papierosów
- zmotywowanie do wykonywania zlecanych czynności
- wytrzymałość fizyczna
- możliwy szybki przyjazd do Niemiec

Oferujemy:
- na miejscu zapewniamy miejsce do spania w cenie 250 euro za osobę
- konkurencyjne stawki godzinowe
- podpisanie umowy na niemieckich warunkach
- start już od zaraz
- każdemu pracownikowi zapewniamy niezbędne ubezpieczenie
- możliwość odprowadzania składek

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV (po niemiecku) na maila: Sicheres-Arbeiten@accountant.com z tematem: Pakowanie czekoladek, Hamburg.

Źródło:

ID ogłoszenia: 601568946af51267