9,50 euro za godzinę brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz pakowanie lodów Leverkusen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leverkusen
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2016 19:50

Zatrudnienie tymczasowe w Leverkusen od zaraz przy pakowaniu lodów w fabryce, bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób energicznych i zaradnych. Propozycja tymczasowa na 3 miesiące.

Stanowisko: pakowacz lodów.

Miejsce: Leverkusen.

Wynagrodzenie: 9,50 euro za godzinę.

Numer referencyjny: pakowanie/04/16.

Czas pracy: od maja do lipca 2016.

Informacje o pracy:

  • zadania przy pakowaniu lodów do pudełek;
  • pracę wykonuje się przy taśmie produkcyjnej poruszającej się w szybkim tempie;
  • pozostałe zadania będą zlecane przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • gotowość wyjazdu do Niemiec na początku maja;
  • umiejętność szybkiego wykonywania zadań;
  • dobre zdrowie i wytrzymałość;
  • gotowość do pracy w obniżonej temperaturze;
  • doświadczenie na produkcji spożywczej jest zaletą;
  • odpowiedzialność i motywacja.

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania umowy;
  • ubezpieczenie dla pracowników;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • przeszkolenie;
  • legalne warunki pracy;
  • przyjazny zespół.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie CV pod adres e-mail:

Leiharbeiter@solution4u.com

W tytule należy umieścić numer referencyjny. Informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-leverkusen-pakowanie-lodow/

ID ogłoszenia: 932570fbf5200907

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz pakowanie lodów Leverkusen”

  1. julka123-3 na 17 kwietnia 2016 @ 14:19

    Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt 723541393