9,86 euro/h brutto

Oferta pracy w Holandii produkcja słodyczy od zaraz bez znajomości języka Geldermalsen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Geldermalsen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 grudnia 2016 00:56

Od zaraz poszukujemy pracowników bez znajomości języka do zatrudnienia w Geldermalsen. Atrakcyjna praca w Holandii na produkcji słodyczy z zakwaterowaniem i transportem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Geldermalsen, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,86 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce wytwarzającej wyroby z czekoladowych
  • zadaniem mężczyzn będzie mieszanie czekolady w specjalnych bębnach oraz zawieszanie worków zawierających orzechy
  • kobiety będą zajmowały się pakowaniem oraz naklejaniem etykiet

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie aktualnego prawa jazdy kat.B
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz na dłużej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • mile widziane kobiety pozostające bez pracy przez dłuższy czas

Oferujemy:

  • dodatek w wysokości 100 euro za prace w okresie świątecznym oraz noworocznym
  • pracę na jasnych i zrozumiałych warunkach
  • zakwaterowanie bezpłatne
  • zapewniony dojazd do domu
  • zaliczka po pierwszym tygodniu pracy
  • konkurencyjne zarobki
  • zatrudnienie dla par
  • wsparcie w załatwianiu dokumentów
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zachęcamy do aplikowania poprzez stronę:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-na-produkcji-slodyczy-bez-znajomosci-jezyka-geldermalsen/

ID ogłoszenia: 234585daa14bae0c