do ustalenia

Od zaraz oferta pracy w Holandii produkcja kosmetyków bez znajomości języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2015 00:49

Poszukujemy od zaraz pracowników na linię produkcyjną w fabryce kosmetyków z Tilburga. Ogłoszenie pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Tilburg

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca przy linii produkcyjnej przy produkcji kosmetyków.
  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za pakowanie gotowych wyrobów, skanowanie oraz oklejanie etykietami.
  • Do zadań może należeć również kontrolowanie jakości a także foliowanie palet.

Oczekiwania:

  • pracodawca nie wymaga znajomości języka holenderskiego jednak język angielski jest obowiązkowy na poziomie dobrym
  • prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • punktualność
  • zaangażowanie, obowiązkowość
  • duża motywacja

Oferujemy:

  • zatrudnienie na bardzo dobrych warunkach za pośrednictwem agencji pracy
  • zarobki z możliwością otrzymania podwyżki
  • pracę na dłużej
  • możliwość skorzystania z płatnego zamieszkania na miejscu
  • ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna projektu

Jak aplikować?
Prosimy o przesyłanie aplikacji zgodnie z instruktażem znajdującym się na stronie:

ID ogłoszenia: 7615523005db0e4b

ilość wszystkich wyświetleń: 952, dzisiaj: 1