10 euro za godzinę brutto

Oferta pracy w Holandii produkcja czekolady bez języka od zaraz Houten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Houten
  • Długość umowy: umowa na czas określony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 maja 2016 09:01

Fabryka czekolady z Houten szuka pracowników na produkcję. Oferta pracy w Holandii od zaraz, bez znajomości języka niderlandzkiego oraz doświadczenia. Zapewniamy wypłaty co tydzień.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce zatrudnienia: Houten, Holandia.

Zarobki: 10 euro za godzinę brutto.

Początek pracy: 25 maja 2016.

Opis stanowiska pracy:
pracownik będzie wykonywał zadania związane z produkcją czekoladek. Do jego obowiązków będzie należało pakowanie, obsługa maszyn, kontrolowanie jakości, postępowanie zgodne z procedurami oraz utrzymanie czystości na stanowisku.

Oczekiwania:

  • komunikatywny język angielski;
  • prawo jazdy kat.B;
  • możliwość podjęcia pracy na co najmniej pół roku;
  • duża motywacja i pozytywne nastawienie;
  • chęć do nauki nowych umiejętności oraz wiedzy;
  • sumienność, dokładność;
  • nastawienie na efektywną i szybką pracę.

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie oraz miejsce zamieszkania;
  • wsparcie w zorganizowaniu podróży do Holandii;
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień;
  • holenderską umowę o pracę;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej.

Dla kandydatów:
Aplikacje prosimy wysyłać pod adres mailowy:

lublin@abpraca.pl

W tytule prosimy wpisać „Produkcja Czekoladek”.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-przy-produkcji-w-fabryce-czekolady-houten/

ID ogłoszenia: 255572dce11b899f