do ustalenia

Oferta pracy w Holandii pakowanie na produkcji bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Opublikowany: 15 listopada 2013 15:34

Aktualnie poszukiwani pracownicy od zaraz do firmy bez znajomości języka holenderskiego. Ogłoszenie pracy w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów spożywczych i chemii gospodarczej.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce pracy: Holandia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:

  • Pracownicy będą mieli za zadanie pakować produkty spożywcza oraz chemię gospodarczą
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Przeprowadzanie kontroli jakości paczek oraz kontrolowanie ilości i jakości palet

Wymagania:

  • Wiek do 23 roku życia
  • posiadanie ważnych dokumentów
  • możliwość pracy od zaraz
  • praca do stycznia 2014
  • do pracy poszukujemy głownie pań

Oferta:

  • Tymczasowe zatrudnienie
  • Zatrudnienie Holenderskie
  • satysfakcjonującą pensję
  • zamieszkanie
  • opieka polskiego przedstawiciela
  • praca u nas to świetny sposób zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Jeżeli spełniacie powyższe warunki i jesteście gotowi podjąć tą pracę zapraszamy do aplikacji:
pollux.monika@pollux-international.eu

źródło: http://www.mojaniderlandia.pl/ogloszenia/praca/dam_prace/25555/pakowanie_na_produkcji.html

ID ogłoszenia: 72852829a2db7d84

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii pakowanie na produkcji bez znajomości języka”

  1. Witam.
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Mam 22 lata jestem osoba pracowita, odpowiedzialą, uczciwa, sprawna fizycznie. Posiadam aktualne dokumenty. Jestem gotowy podjac prace od zaraz.
    Kontakt 514254091 balonik91@gmail.com